אז קצת על עצמי.

נעים מאוד אני מירי אברהמי ויש לי ניסיון של כמעט 30 שנים בתחום הרהיטים במהלך שנותיי עיצבתי יותר מ-50,000 בתים ורהיטי יוקרה לקוחותי הרבים ולשמחתי ב-99.9% מהמקרים כולם היו מרוצים מעל המצופה כשאני יושבת עם זוג אנשים בפגישה אני משתדלת להכנס לתוך הראש שלהם לקחת את החלום שלהם ולהפוך אותו למציאות, הדבר הטוב ביותר בעיניי הוא לדעת שבכל כך הרבה מקומות השארתי חותם בתוך המוני בתים במדינה מחכה לעשות את זה איתכם גם ❤❤❤ קרא עוד…

החלום שלכם

ניסיון ורגש

מחירים הוגנים

המתכון שלי לחלום שלכם.

מירי אברהמי

בין אם אתם רוצים חידוש רהיטים או לחלופין ייצור רהיטים כחול לבן באיכות וגימור מושלמים ככה זה עובד אצלי...

רהיטים בעיצוב והתאמה אישית התהליך...

בשיחת טלפון ראשונה לאחר שהבנתי את צרכי הלקוח לריהוט מבוקש בין אם מדובר בספות כורסאות שולחן קפה מזנון חדר שינה וכדומה…
אנחנו קובעים פגישה בבית הלקוח או באתר הבנייה (במקרה של דירה או בית חדש) על מנת לראות את המיקום בו עתידים הרהיטים לעמוד.
לפגישה אני מגיע מוכנה עם מחשב נייד / טאבלט ועליו תמונות רעיונות חומרים אשר אותם כבר סיננתי על פי השיחה המוקדמת עם הלקוח טלפונית קודם לכן לצורך בניית הרהיטים כמו סוגי עץ שונים גווני עץ שונים בדים בגוונים שונים ואיכויות שונות בדגש על ניקיון קל ופשוט של הבדים נוחות שלהם ועוד ומיד לאחר מכן אנחנו מתכננים יחד את המוצר.

חידוש רהיטים איך זה עובד אצלי?

בתהליך חידוש ושיפוץ רהיטים קיימים התהליך דיי דומה ובכל זאת קיימים עדיין קווי מתאר מעט שונים, ראשית הלקוח שולח תמונה של הרהיט אותו הוא מעוניין לחדש.
מיד לאחר כן אנחנו משוחחים בשלב הראשון טלפונים ואני נכנסת לראש של הקוח על מנת להבין איך היה המוצר בתקופת החיים הראשונות שלו ויותר מכך האם הוא רוצה שיראה כאילו עכשיו יצא מהמפעל או לחליפן ליצור ממנו משהו שניראה קצת אחר מרגיש קצת אחר או אפילו להפוך אותו למוצר שונה עם אופי ושימוש שונה.
בשלב הבא אני שולחת ללקוח הצעת מחיר משוערת ומגיע אל בית הלקוח על מנת ראשית לראות את הרהיט וכמובן על מנת לבחור לו בדים או עורות שונים ולפי דרישה כמובן.
לרב העבודה מתבצעת תוך מספר ימי עבודה ספורים שכשסופים נקבע תאריך מדוייק מתי יהיה ניתן להחזיר את הרהיט הישן חדש שלנו אליכם חזרה הבייתה.

לסיכום

לסיכום אני אמר לכם כי אני מייצרת הכל לפי הזמנה כל חלום של הלקוחות לפי תמונה מקטלוג או דגם שאהבתם תוך הקפדה ודגש על נוחות מותאמת לכל לקוח אשר עתיד להשתמש במוצר יש לי את הניסיון עתיר השנים שלי כדי לעזור לכם לקוחות יקרים שלי להבין שאני יכולה לחבר בין שני העקרונות הכי חשובים בתחום שזה הצד היפה של הרהיט צד הנוחות המקסימלית שניתן להוציא ממנו כדי שיהיה יעיל ונח בשימוש היומיומי שלו, היום לאחר המון שנים של ניסיון אני יודעת לזהות על פי האדם שנמצא מולי מה יהיה מתאים לו ונח עבודה בדגש על עומק הישיבה גובה הישיבה קושי ורכות הישיבה

תשאירו פניה!

ונתחיל להגשים את החלומות שלכם.